Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme

Whatsap Toplu mesajlaşma, aynı anda birden fazla kişiye mesaj göndermenin bir yoludur. Mesajlar gruplar halinde gönderilir, ancak alıcılar birlikte gruplandırılmaz.

WhatsApp, iletişim numaralarını kaydetmeden aynı anda 20'den fazla kişiye mesaj göndermenizi sağlayan yeni bir özellik ekledi. Hem Android hem de iOS kullanıcıları için mevcut olan bu özelliğe tarayıcınızdaki WhatsApp Web üzerinden erişilebilir.

WhatsApp, dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olarak kabul edilen bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu yazımızda, numara kaydetmeden toplu mesaj göndermek için WhatsApp'ı nasıl kullanabileceğinizden bahsedeceğiz.

WhatsApp'ta toplu mesaj göndermek için iki şeye ihtiyacınız var:

1. Grup sohbetine eklemek istediğiniz kullanıcının telefon numarası.

2. Bir grup sohbetine eklemek istediğiniz tüm kişilerinizin telefon numaraları.

Şimdi Whatsapp üzerinde nasıl grup oluşturup toplu mesaj göndermeye başlayacağımıza bakalım.

Toplu mesajlaşma, dijital pazarlamacılar tarafından kısa sürede çok sayıda kişiye mesaj göndermek için kullanılan bir tekniktir. WhatsApp üzerinden toplu mesaj gönderilebilir ve alınabilir.

Toplu mesajlaşma, şirketler arasında giderek daha popüler hale geldi ve bunu teklifler sunmak, yeni ürün veya hizmetleri tanıtmak veya web sitelerini pazarlamak gibi çeşitli amaçlar için kullanıyorlar.

Şirket, uygulama üzerinde bir hedef kitle oluşturup toplu mesajlar göndermeye başlayabilir. Mesaj, tüketicilerin uygulamayı açma olasılığının daha yüksek olduğunu bildikleri gün içinde belirli zamanlarda gönderilmek üzere toplu olarak planlanabilir. Bu sayede şirket maksimum görünürlük elde edecek ve tek tıkla hedef kitleye ulaşacaktır.

Teknolojideki gelişmeler, şirketlerin eskisinden daha az çabayla toplu mesajlar göndermesini ve müşterilere ulaşmasını mümkün kılmıştır.

Bu gün ve yaşta, bir iş sahibi olmak yeterli değil. Nasıl pazarlayacağınızı da bilmeniz gerekir. Bunu yapmanın en kolay yollarından biri whatsapp toplu mesaj kullanmaktır.

Whatsapp toplu mesajının bir takım avantajları vardır. Sizin için zaman ve kaynak tasarrufu sağlar, daha sonra işinizin dikkat gerektiren diğer alanlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca, aynı anda çok daha fazla kişiyi hedeflemenize olanak tanır, bu da şirketinize daha fazla müşteri kazandıracaktır. Ve whatsapp toplu mesaj çekici bir pazarlama tekniğidir çünkü müşteriden önceden herhangi bir para gerektirmez - sürecin sonunda sadece sipariş ettikleri için ödeme yapabilirler.

Whatsap pazarlaması, geleneksel pazarlamadan farklıdır çünkü reklam kampanyalarına veya Dijital pazarlama dünyasındaki en yaygın sorunlardan biri, tek seferde çok sayıda kişiye mesaj göndermektir. Whatsapp ile bu artık geçmişte kaldı. Tek yapmanız gereken bu numaraları eklemek ve İngilizce tek bir cümle yazarak mesajınızı göndermek.

Toplu olarak bir mesaj göndermek istediğinizde, bunu yapmanın iki yolu vardır: ​*İlk yol, telefon rehberi listenizi kullanmak ve ardından sonuna ulaşana kadar her bir numaraya tek tek dokunmaktır.* İkinci yol Bu numaraları ekleyerek ve mesajınızı tek bir dokunuşla göndererek Whatsapp'ın kendisi aracılığıyla.

Toplu WhatsApp Mesajları, hedef kitlenizle etkileşim kurmanın harika bir yoludur.

Toplu WhatsApp Pazarlama, aynı anda birçok kişiye bir mesaj göndermenize izin veren bir stratejidir. Bu stratejinin en büyük yararı, bunu tek tek yapmanız gerekmemesi, zamandan ve paradan tasarruf etmenizdir.

Bu makale, toplu WhatsApp Pazarlamanın temellerini, ayrıca yararlarını ve dezavantajlarını keşfedecektir. Ayrıca, dezavantajlardan herhangi biri olmadan tüm avantajlardan yararlanabilmeniz için nasıl doğru şekilde kullanılacağına dair bazı ipuçlarını paylaşacağız.

Whatsapp toplu mesajı, pazarlamacılar için aynı anda birçok kişiye mesaj göndermelerine yardımcı olan güçlü bir araçtır.

Yüzlerce kullanıcıya çok fazla zaman ayırmadan Whatsapp mesajları gönderiyoruz, ayrıca telefon numaralarını elle girmenize gerek yok, gönderenin alıcı listesine girmesi yeterlidir ve Whatsapp mesajları otomatik olarak gönderir.

Whatsapp Toplu Mesaj

Whatsapp toplu mesaj ile telefonunuzun kişi listesindeki kişi gruplarına tek seferde kısa mesaj veya whatsapp grup sohbeti gönderebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, telefonunuzda kişi listenize erişimi olan bir uygulama ve biraz sabır.

Bu, küçük işletme sahipleri, girişimciler ve pazarlamacılar için mükemmel bir çözümdür.

Müşterilerin gönderene numaralarını vermeleri gerekmez. Ve gönderenin yanlış veya güncel olmayan iletişim numaraları ekleme konusunda endişelenmesine gerek yok.

Whatsapp'ta çok fazla bilgi paylaşıyoruz. Ve şimdi, bir pazarlama mesajını bir grup insan aracılığıyla kolayca paylaşabiliyoruz.

En basit yol “mesaj gönder” özelliğini kullanmaktır. Bu özellik, mesajınızı girmenize ve kişi listenizden kişileri seçmenize ve ardından hepsini bir kerede göndermenize olanak tanır.

Ancak aynı mesajı birden fazla kişiye göndermek istiyor ancak numaralarını tek tek girmek istemiyorsanız, başka bir yol daha var: Whatsapp'ta “yayın gönder” işlevini kullanın.

Toplu mesajlaşma, büyük insan gruplarıyla iletişim kurmanın harika bir yoludur.

Her konuşma için toplu mesaj kullanmak her zaman mümkün değildir. Ancak potansiyel müşterilere ulaşmak ve onları ürün veya hizmetinizden haberdar etmek için bir pazarlama stratejisi olarak kullanılabilir.

Whatsapp, aylık 1,5 milyardan fazla aktif kullanıcısı olan popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır. Size tek seferde birden fazla kişiye mesaj gönderme gücü verir, ancak bunu yapmak için kişilerinizin numaralarını kaydetmeniz gerekir. Bu yazımızda size Whatsapp'ı kullanarak numara kaydetmeden nasıl mesaj gönderebileceğinizi göstereceğiz.

Çok sayıda kişiye numaralarını whatsapp hesabınıza kaydetmeden mesaj göndermek için aşağıdaki adımları izleyin:

1) İstediğiniz kişileri ekleyerek bir whatsapp grubu oluşturun ve ardından üst çubuktaki 'İlet' düğmesine dokunun.

2) 'İlet' üzerine dokunun ve ardından her bir kişinin numarasını tek tek girmeden önce menü seçeneklerinden 'Üye ekle'yi seçin.

3) Bütün bunlar bir kez Whatsapp Toplu Mesaj özelliği, aynı anda çok sayıda kişiye mesaj göndermenize olanak tanır. Hatta mesajı oluştururken alıcınız için bir konu ve şablon ekleyebilirsiniz.

Bu özellik, daha fazla kişiye ulaşmak ve onlara ürün ve hizmetleri hakkında güncellemeler vermek isteyen işletmeler için kullanışlıdır. Ayrıca, şirketinizin hedeflerine uygun bir etkinlik, indirim veya başka bir teklifin tanıtımını yapmak istiyorsanız bu harikadır.