Paylasdur Sistemi Ne İşe Yarar?

Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya sitelerindeki Hesaplarınıza/Sayfalarınıza/Gruplarınıza tek tuşla istediğiniz kadar içerik göndermenizi sağlar.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Nasıl Ekleyebiliriz?

Sosyal medya hesaplarınız, kullandığınız facebook, twitter, instagram vb... sitelerin kendi uygulamaları ile giriş yapıyor ve sistemi kullanıyorsunuz. Hiçbir şekilde bilgileriniz bizimle paylaşılmıyor.


Gruplama Nedir?

Örneğin; 100 tane sayfanız var ama içinden sadece yemek tarifleri sayfalarınızı seçmek istiyorsunuz.. Grup Yönetimi bölümünden yemekle ilgili sayfalarınızı seçip kaydet deyin sonra paylaşım yaparken Gruplar sekmesinden açtığınız yemekler kategorisini seçtiğinizde 100 lerce sayfalarınız arasından sadece yemekle ilgili olan sayfaları seçer, böylelikle her defasında tek tek seçmekle uğraşmazsınız.

Spintax Sistemi Nedir?

Gönderiyi paylaşırken açıklama kısmına {kelime 1 | kelime 2 | kelime 3 | kelime 4 | kelime 5} şablonu şeklinde yazdığınızda her paylaşımda rastgele birini atar.

Filigran Nedir?

Paylaştığınız resimlere otomatik olarak logonuzu eklemenizi sağlar. Araçlar sekmesinden logo yada yazı ekleyebilirsiniz.

Hazır Yazı Kalıbı Nedir?

Bu bölüme koyduğunuz yazıları paylaşım yaparken çağırabilirsiniz. Örnek verecek olursak "Daha fazlası için @paylasdur" yazısını kaydettiğinizde her paylaşımınızda bu cümle geçiyorsa her defasında tekrar yazmaktansa, hazır yazı tuşuna basıp çağırabiliyorsunuz.

Programla/Planla Nedir?

Gönderilerinizi sonra otomatik paylaşılması üzerine ileri tarihe kaydedebilirsiniz. Zamanı gelince kendisi otomatik paylaşılacaktır.

Resim Editleme Ne işe yarar?

Sisteme yüklediğiniz resimleri düzenle diyerek resimde herşeyi yapabilirsiniz bir nevi online photoshop gibidir.